Top 10- zestawienie aplikacji na Android Wear cz. I

zestawienie aplikacji Android Wear

Witajcie w pierwszym cyklu zestawień najpopularniejszych i godnych uwagi aplikacji na system Android Wear. Android Wear, tak jak zwykły Android oferuje nam naprawdę duże możliwości konfiguracyjne naszego smartwatcha, dlaczego więc nie skorzystać z tego dobrodziejstwa? Przed Wami pierwsze zestawienie top 10 aplikacji, którym warto poświęcić uwagę.

  • Calendar for Android Wear

Calendar for android wear

Kalendarz w tym zabieganym świecie to zupełna podstawa niemal każdej osoby przystosowanej do życia w społeczeństwie. Kalendarz w wersji darmowej oferuje jedynie widok miesiąca, natomiast w wersji płatnej (niecałe 6 złotych) otrzymamy możliwość przeglądania pozycji zapisanych w kalendarzu Google.

Średnia ocena użytkowników: 3,7/5

Google Play


  • Color Calc for Wear

Color Calc na android wear

Prosty, szybki i minimalistyczny kalkulator. Na pewno okaże się skuteczny na klasówce z matematyki, czy podczas podliczania zakupów w sklepie. Bardzo przydatna i użyteczna rzecz, zainstalujcie i się przekonajcie.

Średnia ocen użytkowników: 3,4/5

Google Play


  • Wear Battery Stats

Wear Battery Stats

Aplikacja podpowie, które aplikacje zużywają najwięcej energii oraz poda przewidywany czas jej wyczerpania. Poza tym powiadomi, gdy poziom naładowania niebezpiecznie będzie zbliżał się do końca. Przydatna aplikacja, szczególnie gdy nasz smartwatch nie należy do długodystansowców.

Średnia ocen użytkowników: 4,2/5

Google Play


  • Sleep as an Android

sleep as an android

Świetny monitor snu, który określa, kiedy znajdziemy się w fazie głębokiego, a kiedy płytkiego snu. Aplikacja ma wbudowaną funkcję inteligentnego budzenia- wybudza nas w fazie snu płytkiego. Poza tym wszystkie zebrane dane przedstawia na czytelnych wykresach. Obowiązkowy „must have”.

Średnia ocen użytkowników: 4,3/5

Google Play


  • OneNote for Android Wear

OneNote Android Wear

Rozbudowany, a jednocześnie intuicyjny i prosty notatnik od Microsoftu, który wspiera notowanie głosowe. Notatki przechowywane są w chmurze i dostępne z każdego urządzenia podpiętego do usługi. Prosta, fajna i zupełnie darmowa aplikacja.
Średnia ocen użytkowników: 4,0/5

Google Play


  • 1Weather

1Weather

Rozbudowany kombajn pogodowy, oferujący wykresy, długoterminową oraz godzinową prognozę pogody. Wszystko okraszone jest ładnym, prostym i intuicyjnym interfejsem.

Średnia ocen użytkowników: 4,6/5

Google Play


  • Endomondo

Endomondo Android wear

Słynna aplikacja zarządzająca naszą aktywnością fizyczną. Na jej prostym i ładnym interfejsie znajdziemy informacje o przebiegniętym dystansie, czasie, w jakim to zrobiliśmy, pracy serca (jeśli nasz smartwatch ma pulsometr) oraz o wielu innych danych. Apka przedstawi to wszystko na czytelnych wykresach, które aktualizują się w czasie rzeczywistym. Poza tym znajdziemy w niej system celów i osiągnięć treningowych. Co ciekawe, aplikacja jest w stanie pracować samodzielnie, bez udziału smartfona, jeśli nasz zegarek ma wbudowany moduł GPS (na przykład Sony SmartWatch 3)

Średnia ocen użytkowników: 4,4/5

Google Play


  • Find My Phone

Find my phone

Gdy na stałe przesiądziemy się na smartwatch lub smartband, łatwo zapomnieć o smartfonie. Z pomocą przychodzi aplikacja Find My Phone, która powiadomi nas wibracjami lub alarmem dźwiękowym, gdy smartwatch utraci połączenie z telefonem. Proste, a jakże przydatne. Aplikacja już wielokrotnie ustrzegła wielu użytkowników przed zgubieniem smartfona.

Średnia ocen użytkowników: 4,2/5

Google Play


  • Musixmatch- Lyrics & Music

Musixmatch- Lyrics & Music

Jedynym zadaniem tej aplikacji jest wyświetlanie tekstu utworu, który aktualnie leci z naszego odtwarzacza, Spotify lub Google Play Music. Mało przydatna aplikacja, jeśli jednak jesteście fanami karaoke, to polecam przetestować.

Średnia ocen użytkowników: 4,5/5

Google Play


  • Shazam

Shazam Android Wear

Ostatnią aplikacją w zestawieniu jest Shazam, popularna aplikacja, która rozpoznaje muzykę, która leci w tle. Poza tym aplikacja jest w stanie rozpoznać i wyświetlić słowa piosenki, możemy z jej poziomu udostępniać swoją muzykę, a także przeszukiwać profile wykonawców.

Średnia ocen użytkowników: 4,4/5

Google PlayUdostępnij:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Reddit0Share on Tumblr0Digg thisShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *