Elephone W2- elegancki „niby-smartwatch”

Sklep internetowy GearBest wprowadził do swojej oferty niby-smartwatch Elephone W2. Obecnie zegarek kosztuje niecałe 80 dolarów i możemy go zamówić w przedsprzedaży. Co zaoferuje nam smartwatch bez ekranu?

Zamiast wyświetlacza producent zdecydował się na klasyczną, wskazówkową tarcze, która chroniona jest szkłem szafirowym- standardowe rozwiązanie znane z „tych lepszych” zegarków. Cała elektronika tkwi w niedostępnym dla oka wnętrzu tego eleganckiego czasomierza. Ten z pozoru zwykły zegarek będzie w stanie monitorować naszą aktywność, zliczy nasze kroki, będzie monitorował nasz sen, wybudzi nas w odpowiednim momencie i powiadomi nas o połączeniach oraz wiadomościach. Dodatkowo za jego pomocą będziemy mogli kontrolować aparat w smartfonie.

smartwatch Elephone W2

W środku upchnięto sporych rozmiarów baterię. Pojemność 210 mAh ma wystarczyć na aż 3 miesiące użytkowania. Baterie w smartwatch’u są jednorazowe, dlatego też producent wrzucił nam do pudełka dodatkową, przez co z urządzenia będziemy mogli korzystać całe pół roku.
Smartwatch komunikuje się ze smartfonem za pomocą modułu Bluetooth 4.0, który łapie sygnał do 20 metrów. Jest kompatybilny z systemem iOS 7.0+ oraz Android 4.3+. Wszystkimi danymi zbieranymi przez zegarek będziemy mogli zarządzać z poziomu dedykowanej aplikacji. Całość spełnia normę IP53.

smartwatch Elephone W2
smartwatch Elephone W2

Elegancka, minimalistyczna koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej, a pasek z dobrej jakości, grubej skóry. Zegarek z założenia miał być tym, z rodzaju unisex. Ten ekskluzywnie wyglądający pół-smart-pół-nie zegarek zdecydowanie może się podobać.


Udostępnij:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Reddit0Share on Tumblr0Digg thisShare on LinkedIn0Pin on Pinterest1Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *