Goclever Chronos Pi- elegancik z Polski

Goclever Chronos Pi

Na początku listopada ubiegłego roku na rynek wszedł nowy i zarazem jeden z ciekawszych smartwatchy od polskiej firmy Goclever- Chronos Pi. Zegarek oferuje użytkownikowi elegancki i klasyczny wygląd oraz całkiem przyzwoite podzespoły zamknięte w tarczy wykonanej z dobrej jakości stali. Zegarek w chwili pisania posta dostępny jest w cenie 319 złotych. Tak oto prezentuje się jego specyfikacja.

Chronos PI jest klasycznym smartwatchem o 1,54-calowym ekranie rozdzielczości 240 x 230 pikseli. Akumulator o pojemności 320 mAh pozwoli użytkownikowi na 3 dni pracy lub 6 dni czuwania na jednym cyklu ładowania, wynik ten jest całkiem niezły, zważywszy na to, że duża część smartwatchy wymaga ładowania co 2 dzień. Urządzenie może być parowane ze smartfonami z systemem Android od wersji 2.3 w górę i iOS za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.0.

chronos pi polski elegancik

Smartwatch powiadomi nas o połączeniach, smsach oraz e-mailach. Z poziomu zegarka możemy sterować odtwarzaczem muzyki w smartfonie oraz aparatem. Zaimplementowana funkcja fit pozwoli na mierzenie kroków, przebytego dystansu oraz spalonych kalorii. Niestety według wielu krążących opinii w Internecie, Chronos Pi ma problemy z poprawnym zliczaniem kroków, winą może być oprogramowanie, które producent w niedługim czasie powinien zaktualizować. Zegarek pozwoli nam również na monitorowanie snu oraz wybudzi nas w najkorzystniejszym momencie.

Biorąc pod uwagę możliwości oraz jakość wykonania zegarka, jego cena nie powinna jeżyć włosów na głowie, a nawet zachęcać do kupna. Zważywszy, że Goclever jest polską firmą, która na rynek weszła całkiem niedawno.


Udostępnij:Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Reddit0Share on Tumblr0Digg thisShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *